Klekljanje v Volčjem Potoku 2017

Na povabilo TD Železniki, se je v nedeljo, 30. aprila 2017 v arboretumu predstavila tudi čipkarska šola.

Na predstavitvi je sodelovalo 12 učenk: Zoja Klemenčič iz 5. razreda, Nika Berce, Eva Pfajfar, Nuša Jelenc, Hana Oman iz 6. razreda, Nuša Bernik, Sara Demšar, Pia Primc, Tonka Šmid iz 7. razreda, Ema Klemenčič iz 8. razreda, Tina Demšar in Eva Pohleven iz 9. razreda.

Številni obiskovalci so si z zanimanjem in občudovanjem ogledali njihovo delo, jih povprašali to in ono o njihovi vztrajnosti, o čipkah, Železnikih in podoživeli svoje spomine na mladost.

Seveda so si dekleta vzela tudi čas za sprehod po parku, naredile nekaj fotografij in si privoščile sladoled.

Hvala vsem učenkam, ki so počitniški dan namenile za promocijo čipkarske šole in čipk iz Železnikov.