V soboto, 12. junija 2021, je v Idriji potekalo državno tekmovanje iz znanja klekljanja za priznanje Ivanke Ferjančič.

Udeležilo se ga je 12 učenk naše čipkarske šole, ki so na šolskem tekmovanju dosegle več kot 80% možnih točk.

Uspešne so bile tudi v Idriji: osvojile so 6 srebrnih priznanj.

V kategoriji »žabice« (4. in 5. razred) je srebrno priznanje osvojila Barbara Nastran s PŠ Selca.

V kategoriji »idrijski ris« (6. – 9. razred):

• 5. mesto in srebrno priznanje je osvojila Ana Demšar,
  • 6. mesto in srebrno priznanje je pripadlo Emi Demšar,
  • 10. mesto sta si razdelili: Tisa Mohorič Bonča in Kaja Arko. Obe sta osvojili srebrni priznanji.

V kategoriji »široki ris z verižico« (6. – 9. razred) je 3. mesto in srebrno priznanje osvojila Pia Šmid Mihajlovič.

Odlične ste bile!

Podrobnejši rezultati so objavljeni na spletni strani Čipkarske šole Idrija. Najdete jih na povezavi: https://www.cipkarskasola.si/izobrazevanja/tekmovanja-iz-znanja-klekljanja/tekmovanja-iz-znanja-klekljanja-za-otroke/